Poznaj Monteron

Jesteśmy firmą świadczącą usługi montażowe w szczególności ukierunkowane na kompleksową realizację systemów rekuperacji i klimatyzacji w budownictwie jedno i wielorodzinnym. W celu zapewnienia pełnego komfortu naszym Klientom zapewniamy pełną obsługę obejmującą doradztwo, projekt, montaż instalacji, dostawę urządzeń oraz usługi serwisowe. Współpracujemy z uznanymi producentami, dlatego też oferujemy urządzenia i systemy sprawdzone, skuteczne, energooszczędne i przyjazne środowisku. Do każdego klienta podchodzimy indywidualnie. Świadczymy usługi montażowe na terenie województwa mazowieckiego, podlaskiego i lubelskiego.

Za priorytet stawiamy sobie jakość, profesjonalizm, terminowość i bezpieczeństwo. Podejmując współpracę z nami masz pewność, że otrzymasz wysokiej klasy produkt z gwarancją na lata.

Dlaczego warto wybrać naszą firmę?

W naszej pracy stosujemy wyłącznie najnowocześniejsze rozwiązania techniczne. Ponieważ rozwój w naszej branży jest bardzo dynamiczny dbamy o to by się szkolić, poznawać aktualne trendy i nowatorskie technologie. Inwestujemy w szkolenia, mamy świadomość, że tylko w ten sposób będziemy mogli zaoferować usługi na najwyższym poziomie.

Z czasem rozszerzyliśmy zakres wykonywanych prac. Oprócz systemów rekuperacji zaangażowaliśmy się również w systemy klimatyzacyjne oraz instalacje centralnego odkurzacza. Dzięki temu jesteśmy w stanie zaoferować Inwestorom kompleksową obsługę.

Do naszej pracy podchodzimy z pasją. Dzięki temu każda z inwestycji, których się podejmujemy, wykonywana jest przez nas z pełnym zaangażowaniem i determinacją. Podejmujemy się instalacji, które innym firmom wydają się niemożliwe do wykonania.

Pracowaliśmy w wielu miejscowościach na terenie kraju

 

 

Nasze realizacje to nie tylko domy prywatne, a także budynki firmowe, a także centra handlowe

 

 

Sprawdź nasze realizacje