oferta dla Ciebie

Jeśli planujesz remont domu lub mieszkania, niewątpliwie niezbędny będzie dobry plan, ciekawe pomysły i odpowiedni wykonawcy. Poniższa oferta skierowana do właścicieli mieszkań i domów chcących przeprowadzić perfekcyjny remont lub wykończyć wymarzone wnętrza.

 

Monteron
W zakresie usług związanych z remontami oraz wykończeniami wnętrz w lokalach mieszkalnych świadczonych przez naszą firmę znajdują się między innymi:

  • układanie glazury i terakoty
  • malowanie
  • montaż sufitów, ścianek i zabudów z płyt g-k
  • docieplenia poddaszy
  • montaż paneli, drzwi i wiele innych,

Współpracujemy z projektantami wnętrz, monterami instalacji hydraulicznych, elektrycznych i wentylacyjnych. Podejmując współprace z nami, mogą Państwo liczyć na kompleksowe i rzetelne wykonanie usługi.

Wykończenia wnętrz Siedlce

Wykończenia wnętrz to nasza pasja. Wykańczając swoje mieszkanie lub swój dom zapewne marzą Ci się wnętrza, które zachwycą Twoją rodzinę oraz znajomych. Pomożemy Ci uzyskać zamierzony efekt. Powierzone nam prace wykonujemy solidnie, sprawnie oraz kompleksowo. Finalny wygląd Twoich wnętrz zależy od ogółu prac, dlatego stawiamy na dbałość o szczegóły na każdym etapie prac wykończeniowych. Naszym celem jest aby klient widząc efekt naszej pracy z chęcią polecił nas znajomym.


Remonty Siedlce

Upływ czasu nie działa dobrze na nasze wnętrza, co kilka lat należy je odświeżyć aby nadal mogły cieszyć nasze oczy. Dlatego firma Monteron poza usługami związanymi z wykończeniem wnętrz oferuje Państwu szeroki wachlarz usług remontowych na terenie miasta Siedlce oraz województwa mazowieckiego.